Статті про ламінат

Як вибрати ламінат в спальню

Ось поради, як вибрати ламінат в спальню та основні вимоги до ламінованої підлоги.

Ламінат існує вже декілька десятиліть, пропонуючи доступну альтернативу більш дорогим та висококласним варіантам паркетних підлог, таким як інженерна листяна деревина. І завдяки широкому асортименту дизайну, кольорів та варіантів стилю, включаючи різну обробку поверхні, ламінована підлога сьогодні може виглядати майже ідентично матеріалу, який вона імітує, наприклад дереву, плитці та камінню.

І хоча спальня вважається малопрохідною кімнатою, міцний підлоговий матеріал витримає важкі меблі спальні та забезпечить стійкість до стирання та подряпин. Завдяки міцному верхньому шару, який забезпечує стійкість до подряпин, плям та води, ламінат здатен витримувати багато побутових навантажень.

Отже, для споживачів, які шукають міцну, схожу на деревину підлогу для своєї спальні, але яким ціна деревини твердих порід недоступна, ламінат пропонує привабливу та доступну альтернативу.

Також, перед тим, як вибрати ламінат в спальню, потрібно зважити на його плюси та мінуси.

Переваги ламінату в спальнях

Плюси використання ламінату в спальнях:

  • Простота установки
  • Доступна ціна
  • Широкий вибір стилів і дизайну

Простота монтажу – ламінат також називають «плаваючою підлогою», оскільки його можна встановити безпосередньо над наявною підлогою. Ламінат використовує тип “шип-паз” системи, що робить його однією з найпростіших підлог для самостійного укладання. Досвідчені господарі можуть постелити ламінат самостійно.

Доступна ціна – ламінат недорогий, особливо якщо порівнювати з альтернативними варіантами підлогових покриттів для спальні, такими як масивна та інженерна деревина. Це робить його привабливим варіантом для власників, які бажають встановити красиву підлогу для спальні з обмеженим бюджетом.

Доступний у багатьох конструкціях – ламінат поставляється в різних стилях та дизайнах, включаючи конструкції, що імітують природні матеріали, такі як дерево, керамічна плитка та природний камінь.

Ламінат в спальніВи також можете знайти широкий асортимент аксесуарів для ламінованих підлог.

Недоліки ламінату в спальнях

Мінуси використання ламінату в спальнях:

  • Жорсткий під ногами
  • Відсутність звукоізоляційних властивостей
  • Складний для ремонту

Жорсткий під ногами – ламінована підлога, як відомо, відносно тверда під ногами, навіть з пінопластовою підкладкою. Це може бути не найкращим вибором у спальнях, де комфорт є першорядним.

Відсутність звукоізоляційних властивостей – ламінована підлога не забезпечує звукозахисту так само, як це робить килим. А тверді поверхні, як правило, шумлять під ногами. Якщо встановити якісну підкладку, це допоможе поглинути звук і забезпечить певний рівень теплоізоляції.

Важкий для ремонту – на відміну від листяних порід деревини, які можна шліфувати і переробляти кілька разів протягом усього терміну служби, ламіновану підлогу неможливо відновити. Отже, якщо підлога стає пошкодженою або зношеною, пошкоджені дошки потрібно видалити та замінити. Однак часто важко видалити окремі дошки, і в більшості випадків потрібно видалити і замінити всю підлогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *