Статті про ламінат

Вибираємо найкращий ламінат для сім’ї з дітьми

Ламінат в дитячу

Батьки активних дітей знають, як швидко “зношують” підлогу їхні дітки вдома. На підлозі будуть конструювати, повзати, розливати, переслідувати, і їй потрібно буде протистояти подряпинам, ударам і чому завгодно, від маркерів та лаку для нігтів до газованих напоїв та їжі. Завдяки довговічності, привабливим візуальним ефектам, вигідним цінам та простоті обслуговування, ламінат може бути чудовим вибором для сімей з дітьми.

Ламінат Camsan Avangard 4540 Anemon

Також варто сказати, що ламіновану підлогу надзвичайно просто монтувати і вона підходить майже для кожної кімнати в будинку. І з урахуванням всіх якостей, які має ламінат, ви можете зробити влучний вибір, щоб підлога була максимально зручною для дітей. Такі фактори, як фактура та колір, – це не просто стиль, вони можуть стати в пригоді.

Текстура та колір ламінату

Візуальні ефекти ламінату сьогодні є реалістичнішими, ніж будь-коли. Вони працюють, щоб підлоги виглядали фантастично – навіть з дуже активними дітьми, які на них живуть. Зокрема, вигляд деревини дуба із зернистістю допоможе приховати подряпини та вм’ятини.

Ламінат 3D Magnat 72701 Дуб Торонто

Сучасний ламінат виготовляється з ефективними поверхнями, які можна легко очистити від більшості слідів. Візуальні ефекти листяних порід деревини із сучками та варіаціями кольорів допоможуть довше зберегти вашу підлогу на вигляд новішою.

Екологічно чиста підлога

Ламінована підлога – чудовий вибір для боротьби з дитячою алергією, оскільки вона не затримує пил та інші алергени. Однак важливо пам’ятати про наявність формальдегіду та інших хімічних речовин, які можуть зашкодити якості повітря в приміщенні, особливо навколо дітей. Шукайте виробників, які створюють ламінат з перероблених матеріалів та використовують екологічно безпечні методи у виробництві, щоб значно зменшити загальну кількість формальдегіду. Ламінат, який відповідає вимогам CARB Phase 2 щодо низького вмісту формальдегіду, буде найбезпечнішим вибором в дитячій кімнаті.

Ламінат з Німеччини

Ламінат, що виробляється в Німеччині, має суворі норми щодо рівня формальдегіду. Більш високий рівень формальдегіду може створити більший ризик хронічного подразнення дихальної системи, особливо астми.

Ламінат HDM Fashion Life 775861 Заліна

Легкий монтаж

Монтаж стає набагато простішим, коли мова йде про ламінат. Оскільки ламінат можна встановлювати на багатьох основах і він готовий до використання відразу після установки. Ламінат має замкову технологію укладання, таку як технологія Click і Lock, для бездоганного монтажу без клею. І якщо ваші діти коли-небудь пошкоджують частину підлоги там, де її неможливо відремонтувати, вам доведеться лише вийняти пошкоджені дошки та замінити їх. Завжди зберігайте додаткові ламінатні дошки, які залишились після установки.

Можна з упевненістю сказати, що оселя з дітьми постійно змінюється і розвивається, як захоплююче місце з безліччю розваг. Ламінована підлога – це не тільки життєздатне рішення, але й вигідна ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *