Статті про ламінат

Spc-ламінат: для готелів, ресторанів, кафе та фітнес-залів

SPC-ламінат посідає перше місце на ринку по популярності. Особливо у власників готелів, ресторанів, кафе, барів і фітнес-клубів. Поєднання якості, надійності і довговічності вінілової спідлоги вигідно виділяють його серед інших альтернатив.

Технологія SPC-ламінату

SPC-ламінат – це покриття нового покоління, яке поєднує в собі інноваційні розробки та якісні характеристики вінілової підлоги. Говорячи простою мовою, SPC-ламінат – черговий крок у розвитку вінілових матеріалів.

Для виготовлення покриття SPC використовується кілька складових: вапняк і полімерні матеріали (ПВХ). Даний комплекс складників поліпшив фізико-технічні властивості, зробивши матеріал більш міцним і стійким до зносу.

Структура SPC-підлоги

Структура ламінату SPC залишається стандартною і являє собою три з’єднаних шари: основа, декоративний шар і захисний шар.

Основа ламінатного покриття включає два компонента – карбонат кальцію і полівінілхлорид. Дві речовини нагрівають до відповідної температури і змішують. В результаті виходить однорідна маса, з якої і виробляють основний шар ламінату.

Декоративний шар наноситься тільки після завершення процесу застигання (кристалізації). В його ролі виступає ПВХ плівка з певним колірним рішенням і фактурою.

Захисний шар є завершальним етапом виробництва.

Водостійкий композитний SPC ламінат Everest E2

Готелі, ресторани, кафе, бари, фітнес-клуби, кінотеатри – все це місця громадського користування. Природним є той факт, що прохідність в них досить велика. Тому підлогове покриття повинне бути не просто якісним і зовні привабливим, але і зносостійким, міцним і надійним. В іншому випадку заміна підлоги стане стандартним процесом, що поїдає значні суми регулярно.

Переваги SPC-ламінату

  • Твердість каменю. При виготовленні водостійкої підлоги SPC використовується карбонат кальцію, що робить її надзвичайно міцною. По технічних показниках таку підлогу можна порівняти з натуральним мармуром.
  • Стійкість до перепадів температури. Матеріал за рахунок твердості не реагує на перепади температури і не схильний до горіння. Тому його з упевненістю можна відносити до класу вогнетривкого підлогового покриття.
  • Водостійкість. Склад покриття не реагує на постійну взаємодію з водою.
  • Теплопровідність. SPC покриття проводить тепло в кілька разів краще, ніж HDF. Його можна назвати ідеальним рішенням для систем опалення за допомогою теплих підлог.
  • Стійкість до пошкоджень. Кам’яна твердість робить дане покриття стійким до механічних пошкоджень. Головна ж перевага полягає в тому, що на відміну від керамічної плитки або натурального каменю, воно не розкришиться при падінні на нього важких предметів.
  • Універсальність. SPC-ламінат можна використовувати в будь-яких приміщеннях. Його укладають і в приміщеннях, де крім людей, працює всіляка техніка.
  • Екологія. Покриття SPC виготовляють без клею і барвників, що має на увазі відсутність в матеріалі шкідливих речовин.
  • Антиковзаючий ефект. Покриття SPC часто порівнюють з керамічною плиткою. Але в плані ковзання після попадання води на поверхню, ламінат має переваги. Поверхня ламінату не стає слизькою.
  • Вибір кольору и фактури. У нашому магазині представлені цікаві варіанти SPC-ламінату під натуральне дерево.
  • Укладання покриття. Монтаж підлоги SPC ідентичний укладанню ламінату замковим методом.

В плані ціни SPC-ламінат буде трохи дорожче класичних варіантів ламінату. Але тривалий термін служби в поєднанні з якісними характеристиками, важливими для готелів, ресторанів та інших місць громадського користування, робить цю різницю непомітною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *