Статті про ламінат

Особливості і переваги ламінату HDM

Дізнайтесь, у чому переваги і особливості ламінату HDM. Історія про виникнення та історія компанії.

Скрупульозне ставлення до роботи більш ніж за півстолітню історію бренду – вагомий аргумент на користь придбання підлогового покриття. Мова про німецького виробника ламінату – HDM

Історія

Абревіатура майбутнього бренду позначає три слова, що пояснюють природу походження і спектр діяльності компанії – Holz Dammers Mojrs – обробка деревини, прізвище власника і місто основного представництва. Засноване в 1959 році невелике підприємство досі зберігає традиції переробки деревини, доповнюючи їх інноваціями і просунутими технологіями. Від цього запропонований асортимент товару поєднує в собі не тільки традиційну якість, а й нові ідеї дизайну, зручні формати і інші продумані аспекти. Бренд HDM з повним правом може претендувати на роль провідного постачальника ламінату і стінових панелей для будинку по всьому світу.

Особливості виробництва

Вже давно компанія запатентувала власну розробку – ELESGO. Абревіатура буквально означає поверхню, що твердне під дією лазера. Панелі та структура ламінату набувають надзвичайної міцності і високої стійкості до механічних пошкоджень.

Крім того, ламінат від HDM – це новий підхід до конструкції дошки. Традиційний декоративний шар покривається високоміцною смолою і на цьому виробництво ламінату від невідомого або навіть популярного бренду закінчується. Продукт від бренду HDM – це ще й проміжний шар між декоративним папером і смолою – склад з мінералами для особливої ​​міцності. Коли адгезія сталася, всю конструкцію підводять під лазер і, таким чином, дошка отримує необхідну твердість, на кілька порядків вище, ніж у стандартного ламінату.

Ламінат HDM Wide Life 776412 Дуб янтар

Нагороди бренду HDM

З огляду на штучність походження підлогового покриття, до нього пред’явлені підвищені вимоги в сфері екології та безпеки для людського здоров’я. Ламінат HDM витримує всі сертифікаційні перевірки з честю, за що має нагороди від наступних організацій:

  • Дрезденський Інститут Технології Лісової і Деревообробної Промисловості.
  • Земельна Реміснича Палата в Баварії.
  • Нагорода від європейської системи контролю – Синій Ангел (Der Blaue Engel).

Крім перерахованих нагород, бренд HDM першим отримав дозвіл на повторну переробку сировини і виготовлення наступних партій продукції з огляду на безпеку для екології речовин, що виділяються під час горіння.

Переваги ламінату HDM ELESGO

Стандартні якісні характеристики ламінату – це міцність, стійкість до стирання, зносостійкість. Все це німецький ламінат ELESGO від HDM витримує з честю. Є й основні переваги:

  • Абсолютна екологічність – відсутність розчинників, формальдегідів та інших летких шкідливих речовин.
  • Антистатичність – дошки ламінату не притягують пил, і доглядати за ним набагато простіше, враховуючи, що плями і побутові хімікати не представляють для поверхні загрози.
  • Можливість тандему з системами теплої підлоги.
  • Краса. Ламінат створює оптичний ефект натуральної деревини з природними дефектами – сучкуватістю, тріщинами, слідами короїду. Колекції різні, поверхня різноманітна на будь-який смак – глянцеві, матові, фактурні.
Ламінат HDM Glamour Life Дуб рурский 774742

  • Простота укладання. Ламінат HDM не вимагає професійного підходу, досить просто вивчити керівництво по монтажу.

Виробник гарантує безпроблемну експлуатацію до 15 років. З огляду на прийнятну вартість ламінату – це вигідне вкладення в реставрацію власного житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *