Статті про ламінат

Німецька якість ламінату Classen

Ламінат Classen є якісним німецьким продуктом, який створений для житлових і офісних приміщень. Виробництво підлогового покриття постійно розвивається, компанія з кожним роком вдосконалює і патентує нові розробки, які згодом приємно дивують клієнтів.

Ламінат виготовляється в німецькому місті Кайзерзеше – Німеччина. Концерн виробляє продукцію з дерева і є визнаним світовим лідером серед підлогових покриттів.

Особливості продукції Classen

Кожна ламінатна дошка має наступні складові:

 • Захисний шар, прозорий і стійкий до стирання;
 • Декоративний шар, що передає візерунок підлоги;
 • Вологостійка панель, виконана з натуральної деревини;
 • Шар, що зменшує напругу і забезпечує сталість форми;
 • Вирівнююча плівка.

Основою кожної з дощок є деревна панель товщиною 6-8 мм. Захист верхньої частини ламінату такий, що сонячні промені не здатні завдати йому шкоди. Також поверхня матеріалу вогнестійка і гіпоалергенна. Ламінат придатний для укладання в дитячих кімнатах або спальнях.

Завдяки антистатичності матеріалу до нього не притягується пил та інші забруднювачі. При виготовленні матеріал обробляється воском, що робить поверхню водостійкою. Господиня може виконувати вологе прибирання, не боячись пролити воду на ламінат.

Матеріал ламінату Classen

Ламінат CLASSEN Adventure 4V Фреска 25964

Плити можуть з’єднуватися замками різних типів, для їх з’єднання не застосовується клей. Завдяки простоті системи, укласти ламінат зможе людина, що не має відповідного досвіду. Для приміщень з нерівними підлогами використовується система Classen Easy Connect, замкові елементи якої мають обтічну форму.

Ніжки або коліщатка крісел, ходьба на каблуках або важкі меблі не залишать сліду на ламінаті. Також його досить складно подряпати. Завдяки високому коефіцієнту теплопровідності матеріалу, він зберігає приємну температуру навіть в найхолоднішу пору року. Відповідно до класу ламінату, виробник надає на нього 5-30 річну гарантію.

Різноманітність ламінату Classen

Виробник представляє близько 100 різновидів декорів. Також покупець зможе вибрати аксесуари, які спрощують укладання і підвищують ефективність догляду за ламінатом. Поверхня підлогового покриття вдало імітує дошку, плитку, камінь або натуральний паркет.

Німецька компанія пропонує наступні колекції:

 • Classen Extravagant Tradition, в якій представлений блискучий ламінат. Щільна і зносостійка структура робить дошки придатними для торгових площ.
 • Classen Force включає ламінат з матовою поверхнею і поздовжніми волокнами дуба, що має рельєфну поверхню, створену без повтору малюнка.
 • Classen River – передає всю красу натуральної деревини. Природність фактури і малюнка така, що підлога, покрита таким матеріалом, просто не відрізняється від дерев’яної.
 • Classen Extravagant Dynamic Cassano має звужену планку і невелику фаску. Поверхня ламінату частково хромована, а верхній шар – браширований.
 • Classen Progressive – малюнок наноситься безпосередньо на дерев’яну плиту.
 • Classen Nature Luton – представляє стильні декори, що мають різні деревні відтінки.
 • Classen Star 4V має неповторну деревну структуру для розкішних інтер’єрів.
 • Classen Napoli поєднує найбільш доступні ламінати, які підходять для місць з великою прохідністю.
 • Classen Futuro Harmony відрізняється красою і вишуканістю. Покриття мають приємні відтінки: від білого дуба то темної деревини.
 • Classen Impression включає незвичайні колоритні ламінати, що повторюють текстуру і колір натуральної дубової деревини. Кожна панель оснащена зручною фаскою.

Відгуки про продукцію компанії Classen – найпозитивніші. Всі, хто експлуатує ламінат, відзначають, що протягом довгих років служби, шви між дошками не виявляються. Замки дійсно мають воскове просочення, що легко перевірити. Укладається підлогове покриття дуже просто, а в процесі експлуатації не схильне до деформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *