Статті про ламінат

Ламінат з ефектом дуба для неперевершеного природного вигляду

Ви той, хто прагне неперевершеного природного вигляду дерев’яної підлоги, але не має наміру робити діру в своєму бюджеті? Або ви той, хто просто любить час від часу повністю змінювати вигляд вашої кімнати, не беручи кредит в банку? Якщо так, то ми маємо для вас чудові новини.

У салоні DOSHKA ми шанувальники всього, що виготовлене з дерева, і роками вагалися, коли мова заходила про ламінат. До цих пір людство мало величезну впевненість у підлозі з масиву та інженерній деревині, але сьогоднішній ламінат з дубовим ефектом є таким переконливим, що навіть поставив під сумнів всі наші уявлення про підлогу.

Якщо ви хочете отримати неперевершений природний вигляд вашої підлоги за вартістю в пів ціни дерев’яної, тоді наш асортимент ламінованої підлоги з дубовим ефектом для вас. Вибираючи цей ламінат, ви отримуєте всі чудові відтінки і текстуру дуба за ціною, яка, на нашу думку, дасть вам можливість повернутися додому з більшою кількістю грошей в гаманці.

Ось лише деякі варіанти, які ми маємо для вас зараз:

Легкий і повітряний

Ламінат світлий дуб

Якщо ви хочете створити справжній легкий і повітряний фон у своєму будинку, тоді ви не помилитеся з цією “старовинною” ламінованою підлогою KASTAMONU Red Дуб Мідгард. Зі справді цікавим дерев’яним виглядом ця підлога настільки ж чудова, як за кольором, так і за якістю. Тут сучасність поєднана з традиційністю. По-справжньому універсальне рішення для підлоги: коли ви вибираєте цей варіант, ви можете зробити загальний світлий вигляд своєї кімнати, або створити справжній контраст. Це  залежить від вас.

Теплий медовий колір

Ламінат дуб 3D

Якщо ви шукаєте більш традиційну дубову підлогу, тоді цей теплий ламінат під дуб в медовому кольорі для вас. Це справді стильний позачасовий дизайн, який буде в моді довгі-довгі роки. По-справжньому теплий фон для будь-якої палітри кольорів інтер’єру, ця підлога дає відчуття тепла та затишку взимку, а влітку – свіжості. Що стосується справжнього дубового вигляду – гляньте на фото вище. Тут використана технологія 3D.

Темний і цікавий

Ламінат коричневий дуб з текстурою

І нарешті, якщо ви хочете придбати темне та цікаве рішення для підлоги, тоді цей ламінат Дуб Корунд, швидше за все, вразить і вас, і ваших гостей. Ця підлога є щось середнє між смачним насиченим молочним шоколадом та патокою. Реалістична до неймовірності. Однаково підходить як для традиційних, так і для сучасних інтер’єрів. Коли ви оберете цей варіант, для вашої фантазії не буде меж.

Тож загалом, якщо ви шукаєте неперевершено природну на вигляд підлогу, яка виглядає точно так само, як справжнє дерево, але вартує не так дорого, відкрийте наш каталог ламінату. Ви зможете насолоджуватися новою підлогою набагато швидше, ніж можете собі уявити, і при цьому заощадите набагато більше грошей, ніж планували раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *