Статті про ламінат

Класи ламінату

Розподіл ламінату по класах прийшов до нас від європейських виробників. Класифікація означає, скільки років прослужить ламінована підлога, що відноситься до того чи іншого класу, і як він буде реагувати на екстремальні впливи.

Перейдемо до сучасних класів ламінату. Це 31, 32 і 33 клас. У нашому магазині основний асортимент становить ламінат 32 і 33 класи, як найбільш якісний і зносостійкий.

Основні переваги ламінату будь-якого класу: стійка красива поверхня підлоги без додаткових зусиль з вашого боку на довгі роки. Легкий монтаж і демонтаж, поклав і готово. Замок типу “Клік-клік”. Не вицвітає на сонці. Гіпоалергенна поверхня, підходить для приміщень, де подовгу перебувають діти або люди з алергічними захворюваннями. Антистатична поверхня. Погана займистість, фінішна поверхня легко витримає впалу сигарету або навіть свічку. Займання не відбудеться. На відміну від дерева ламінат не схильний до швидкого гниття, в ньому не заводяться мікроорганізми і комахи.

Мінуси (недоліки) ламінованих підлог: деяка гулкість при ходьбі. Щоб її зменшити обов’язково використовуйте підкладку під ламінат. Необхідна абсолютно рівна і суха основа. Чорнову підлогу необхідно вирівняти. Дрібні дефекти вирівнюються за допомогою підкладки. Поверхню ламінату неможливо полагодити. Якщо ваша підлога подряпана або стерлася, то відновити її не вдасться, так як декоративний шар (шар з малюнком) дуже тонкий.
Ламінат 31 класу застосовується для домашніх приміщень із середнім ступенем експлуатації та для комерційних приміщень із середнім терміном служби підлоги до 2 років.  Відмінними рисами цього ламінату є: нечіткий малюнок дерева, гладка дошка без рельєфної поверхні, часто з легким глянцем. Ламінат 31 класу досить гучний, тому, якщо ви вибираєте підлогу цього класу, подбайте про додаткову шумоізоляцію підлоги. Для ламінату 31 класу найкраще купувати коркову рулонну підкладку.

Характеристики ламінату 31 класу:

 • Товщина дошки до 8 мм.
 • Безклеєва замкова система (збірно-розбірний замок).
 • Гарантія для житлових приміщень 10-12 років. Підходить для спалень, віталень, дитячих, холів з невеликою прохідністю. Ця підлога буде ідеальна для дитячої, якщо ви вирішили, що в майбутньому ви захочете підлогу поміняти.
 • кольори і тони спилу дерева.

Ламінат 32 класу володіє величезним спектром додаткових складових. Якщо ви не хочете помилитися у виборі і купити те, що вам потрібно, не полінуйтеся витратити час і перегляньте інформацію по різних марках і по різних колекціях. На сторінках нашого інтернет-магазину детально описані різні технологічні нюанси різних марок.

Технічні характеристики 32 класу:

 • Товщина дошки від 7 до 12 мм.
 • Безклеєва замкова система (збірно-розбірний замок).
 • Природні тони і малюнок натурального дерева, яскраві дизайн-декори з незвичайними колірними комбінаціями.
 • У більшості колекцій антиковзаюча рельєфна поверхня, багато колекцій з рельєфною структурою, повністю повторює сруктуру деревного спилу або обробленої вручну деревини.
 • Гарантія для житла 15 років, для суспільних приміщень до 5 років залежно від ступеня експлуатації. Підходить для всіх типів житлових приміщень, в тому числі і для кухні, коридору. Комерційна експлуатація має на увазі використання в офісах, адміністративних будівлях, бутиках, сфері послуг, холах із середнім ступенем прохідності.

Ламінат 33 класу – практично ідеальне покриття для підлоги. Підлога 33 класу підходить для всіх типів житлових і комерційних приміщень. Термін служби в домашніх умовах від 20 років. У комерційних – до 12 років. Ламінат без фаски найчастіше купують для комерційних приміщень.

Технічні характеристики 33 класу:

 • товщина дошки від 8 до 12 мм.
 • Безклеєва замкова система (збірно-розбірний замок). Посилені замки. Додаткове вологостійке просочення замків.
 • Вологостійке просочення всієї плити. Підлогу 33 класу можна використовувати для вологих приміщень, наприклад для кухні або для кімнати відпочинку в сауні.
 • Природні тони і малюнок натурального дерева, яскраві дизайн-декори з незвичайними колірними комбінаціями.
 • За рахунок товщини дошки гулкість практично відсутня, ламінат служить додатковою шумо і теплоізоляцією.
 • Практично весь ламінат 33 класу – вологостійкий і підходить для приміщень з підвищеною вологістю. За рахунок HDF плити ламінат добре переносить мінусову температуру.
 • Рельєфна антиковзаюча структура дошки з повною імітацією спилу натурального дерева в деревних декорах, або імітація структури плитки і плиткових швів у ламінату під камінь.

У ламінату 32 і 33 класу часто можна зустріти додаткові декоративні елементи: фаску, глянсову поверхню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *