Статті про ламінат

Ламінат 2020 – тенденції та еволюція

Ось тенденції ламінату в 2020 році, а також шляхи розвитку ламінованих підлог протягом останніх років.

Вигляд ламінату

Варіанти ламінату тепер все важче відрізнити від матеріалів, які він імітує. Відмінності у зовнішності між справжнім паркетним покриттям з натуральної деревини та ламінатним покриттям в 2020 -му практично відсутні. Насправді високоякісний ламінат виглядає настільки реалістично, що може ввести в оману навіть фахівця з підлогових покриттів.

Ламінат My Floor Cottage Дуб гавань MV820

Успіхи дизайну та технології

Досягнення дизайну включають додавання реалістичного скошування, канавок та обробок, які переносять вигляд ламінатних підлог на наступний рівень. Удосконалені технології тиснення додають текстури ламінатним покриттям, що може зробити настил схожим на конкретне деревне зерно і бути більш реалістичним під ногами.

Ламінат USKUDAR -Туреччина

Технологія також покращила шари ламінатного покриття за останні роки. Вдосконалення серцевини, що впливає на довговічність і стійкість, а також нижній шар, який поглинає шум і незначні недоліки підлоги, виводить ламінат на суттєво вищий рівень серед різних типів підлоги.

Нещодавнє відкриття допомогло ламінатним покриттям стати більш водостійким продуктом для підлоги, ніж його попередники. Ламінатні дошки з неймовірно високими показниками класу зносостійкості відвойовують ринок в більш дорогих покриттів з натурального дерева (паркет, масив). Доповнення верхнього шару дошки інноваційними смолами  зробили ці підлоги неймовірно витривалими. Цей продукт тепер мало нагадує своїх предків.

Установка ламінованих підлог ніколи не була настільки простою. Замкові системи, які зробили ламінатний настил таким революційним, також покращилися, що полегшує роботу майстрам і, відповідно, знижує вартість укладки.

Екологічний, сертифікований ламінат 2020

Розуміючи бажання споживачів щодо екологічно чистої продукції, все більше виробників використовують природні ресурси на своїх ламінатних плитах. Тепер ламінат не містить хімічних речовин.

Ламінат My Floor Cottage Дуб кольоровий MV855

Офіційна сертифікація продукції – солідний доказ якості і чистоти. Незалежні, сторонні вчені вирішують, наскільки добре ламіновані підлоги протистоять воді, світлу та плямам в процесі тестування, також проводять аналіз шкідливих викидів в повітря

Тільки найкращий ламінат отримуює сертифікацію, тому враховувати цю сертифікацію – це прекрасний спосіб вибрати надійний ламінат, який буде слугувати вашому дому рік за роком.

Ламінат сьогодні

Сучасний ламінат – це міцна, вологостійка, красива підлога з низькими вимогами щодо експлуатації. Тому, в багатьох ситуаціях, це серйозна альтернатива традиційним підлогам з деревини. Проста і зрозуміла замкова система полегшує монтаж і дає можливість власникам будинків і квартир здійснювати укладку самостійно. Не потрібно використовувати цвяхи чи клеї.

Майстрам не потрібні спеціальні навички, а процес монтажу потребує інструментів, якими володіє більшість власників.

Міркування щодо укладки

Хоча процес установки відносно простий, потрібно пам’ятати про кілька моментів. По-перше, уважно зверніть увагу на дизайн підлоги під час встановлення. Експерти пропонують спочатку викласти ламіновані дошки, щоб переконатися, що вам сподобався зовнішній вигляд, перш ніж зафіксувати дошки на місці.

Універсальність ламінату

В 2020 му ви можете побачити ламінат в спальнях, вітальнях, їдальнях, кухні, ванній кімнаті та інших приміщеннях будинку. Його довговічність робить його ідеальним для районів з високим рівнем руху.

Власники домашніх тварин та батьки з маленькими дітьми також оцінять довговічність ламінату. Однак ця підлога не є незнищенною. Хоча ламінат буде протистояти великому спектру пошкоджень, відреставрувати його неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *